Kryefjala Logo

Modeste si Dafina: Besova në vizionin tim dhe e bëra realitet!

1 vit më parë

Sot mbushen plot 15 vite nga krijimi i labelit “Moneyz”. Një label që është krijuar nga Dafina Zeqiri e cila sot ndihet tepër krenare për “laboratorin” e saj muzikor.
“Besova në vizionin tim dhe e bëra realitet”, shkruan Dafina në këtë album fotografik që ka postuar në Instagramin e saj, i cili tashmë i ka kaluar 1 milion ndjekës.

7EA73F02 B56B 4741 98C7 20440081B7BC

Shumë hite, albume jo vetëm të sajat por edhe të artistëve me të cilët Dafina bashkëpunon kanë dalë nga labeli i saj, prandaj dhe Dafina ndihet e kompletuar sot si artiste.

Besojmë se tl

Të ngjashme