Kryefjala Logo

“Moderimi i “Portokalli” i vjetër”, me kë e ka Rezart Veleshnja në Një gotë Rose

24 Tetor, 2023 | 8:52 pm

Mbrëmjen e sotme aktori i Portokalli Rezart Veleshnja ka qenë i ftuari i Rozana Radit në Një Gotë Rose.

Teksa ai ka treguar për largimin nga Portokalli e ka cilësuar shown me probleme në moderim, duke e quajtur të vjetër dhe klishe, pasi janë të njëjtët persona në moderim. E sipas Rezit duhen ndërruar.

Gjithashtu duket se Rezi ka folur pa doreza duke treguar për Rozanën të gjitha pakënaqësitë e tij.

 

https://www.instagram.com/reel/CyyfcJ5tO6X/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

 

 

Të ngjashme