Kryefjala Logo

Moderim pa skaletë! Si u prit Ledion Liço nga publiku në BBVA?

14 Janar, 2024 | 12:51 pm

Ledion Liço u rkthye mbrëmjen e djeshme në moderimin e Big Brother VIP Albania 3, pas 6 vitesh mungesë në ekran. Fillimisht njerëzit ishin pak skeptikë, por kurioziteti nuk la askënd.

Ledioni fillimisht tërhoqi vëmendjen për moderimin pa skaletë edhe pse sigurisht kishte nje promter përballë që i vinte në ndihmë, më tej batutat dhe humori i tij e bënë shumë të afërt dhe popullor dhe ju desh shumë pak të gozhdonte shikuesit para TV. Edhe në ato raste që mund të kishte ndonjë lapsus, e pranoi, e rregulloi e madje qeshi dhe vet duke u treguar mjaft i lirshëm.

Në një postim në Facebook-un e Olti Curri duket se shumica e komentuesve e mirëpritën, sigurisht nuk mungojnë as kritikët, por komplimentat mbizotëruan.

147C57F6 A49C 4F51 8B3C 2B6EB2F03636

87E9D4B5 071F 485F B360 A0899E6BB38E

BDB809CD D717 43D0 8A28 8AAE76F5A48E

82264D9D 69A3 43E4 A047 93AB64EA0272

61C19F1D F148 45B2 B932 F7623F336A40

Pra, nata e parë kaloi me sukses, tani na mbetet të shihemi të shtunën, por edhe të martën, sic vetë Ledioni tha!

Të ngjashme