Moderatorja shqiptare ne pritje te embel, jep lajmin e bukur diten e Shen Valentinit

2 vite më parë

Moderatorja Xhesi Mucaj e cila pati fillimet e saj ne ekranin e Top Channel prej pak kohesh ka finalizuar marredhenien e saj te dashurise me Oen Nallbanin.

Diten e sotme ne diten e te dashuruarve ajo ka vendosur te jape lajmin e bukur. Eshte ne nje pritje te embel.

Ne nje foto perkrah partnerit dhe me barkun e rrumbullakosur Xhesi shkruan: Nxorra cunat e mi per xhiro sot!

Duke treguar se eshte ne pritje te nje djali. Nje lajm ky shume i bukur ne nje dite kaq te vecante. Kjo pra duket se eshte edhe arsyeja qe Xhesi eshte shkeputur nga televizioni. Epo nuk na mbetet gje tjeter vec se ti urojme shtatzeni te mbare!

Të ngjashme