Kryefjala Logo

Moderatorja shqiptare ka një mesazh për ju: Lëreni barkun të jetojë lirshëm (pa fotoshop)

8 Gusht, 2022 | 7:55 pm

Kiara Tito është nga ato personazhe që ka pushuar së shumti këtë verë (dhe për këtë fakt e xhelozojmë) duket se e ka “shkelur” pak me ushqimin. Siç e shohim edhe në këto foto moderatroja duket se i ka marrë disa kilogramë gjatë pushimeve, por që nuk e vret aspak mendjen për këtë fakt.

6DCB7E8A 8B83 4578 A7FB 76EE9FE1EBC5

”U bë bajat dhe fotoshopi lëreni barkun të jetojë lirshëm”, shkruan Kiara në këtë foto që ka postuar në rrjetet sociale.
Mesazhi i modetatores është i qartë ajo mendon se duhet ta pranojmë veten ashtu si jemi. Me defektet dhe perfeksionet që kemi.

 

 

Të ngjashme