Moderatorja shqiptare i jep fund beqarisë në Itali…

2 muaj më parë

Modelja shqiptare Bleta Gashi i ka dhënë fund beqarisë.

28-vjeçarja është martuar të premten  në një ceremoni përrallore mes shumë familjarëve e miqve.Ceremonia është zhvilluar në jug të Italisë, në një nga zonat më të bukura, njëherësh më luksoze.

Përkundër se nuk dihet shumë për partnerin e Bletës, ai besohet të jetë sipërmarrës zviceran. Kujtojmë se Bleta e nisi karrierën rreth 10 vite më parë si modele e miss në gara të ndryshme në shtetin helvetik dhe jashtë tij.

IMG 4739

Të ngjashme