Moderatorja ironizon Luana Vjollcën. “Siç do thoshte dhe e madhja Luana Vjollca”…

5 muaj më parë

Luana Vjollcës duket se po i ecën mirë programi “ZemërLuana” sepse çdo të diel vëmendja shkon tek ajo. Por që gjërat të të shkojnë mirë duhet të punosh dhe Luana e ka vërtetuar këtë gjë me orare të zgjatura si gjatë javës ashtu edhe në fundjavë. Por mesa duket me këtë fakt s’janë shumë dakort koleget e saj të cilat e ironizojnë (tashmë edhe publikisht).

Një prej tyre është edhe Jona Spahiu e cila ka shpërndarë një video duke thënë “pra siç do thoshte dhe e madhja Luana Vjollca edhe të dielën në punë”.

Fillimisht një bravo për Jonën që e di që Luana është më e madhe se ajo dhe kemi një pyetje ne tani për Jonën. Po ti ku po punon?! Se projekti i fundit mediatik që pate nuk u kuptua kur filloi e kur mbaroi …

Të ngjashme