Kryefjala Logo

Moderatorja dhe këngëtarja pjesë e Dancing with the Stars?!…

25 Korrik, 2023 | 10:10 am

Një tjetër emër mendohet se do ti bashkohet kastit të Dancing with the Stars dhe ajo është përsëri brenda kompanisë së Top Medias. Nga Eni Shehu që prezanton “Pushime on Top”, deri tani mendohet se kastit do ti bashkohet moderatorja e “Wake Up”, Enxhi Nasufi. Enxhi që për publikun u bë e njohur si këngëtare, duket se do të shpalosë këtë herë edhe aftësinë e saj në kërcim. E njohur për natyrën e saj ekspresive, Enxhi është e sigurt që do të sjellë energji në program.
Dancing pritet të nisë në shtator edhe këtë herë do të jetë nën moderimin e Bora Zemanit e cila do të heqë dorë përfundimisht nga “Përputhen”.

IMG 4782

Të ngjashme