Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Modelja shqiptare pozon toples krahe te birit


Erjona Sulejmani eshte nje emer qe ka thyer tabu. Vec modelingut ajo u be e njohur pas deklarates qe dha per ish bashkeshortin e saj futbollistin Blerim Xhemali.

Asokohe Erjona shprehej per The Sun se u nda pasi nuk e kenaqte ne krevat. Por se fundmi ajo ka terhequr vemendjen me nje foto me djalin e saj.

Ata jane ne nje plazh se bashku dhe Erjona ka dale toples. Ajo mbulon  gjoksin me dore teksa djalin e mban ne qafe.

Latest Posts

Don't Miss