Modelja shqiptare konfirmon lidhjen me menaxherin e Maluma

5 muaj më parë

Modelja dhe ish velina e Fiks Fare Anisa Mukaj ka nisur jetën e saj përtej oqeanit, ku ka nisur dhe një lidhje me menaxherin e Maluma, Miguel Lua.

Anisa i ka uruar ditëlindjen personit të zemrës duke vulosur kështu lidhjen edhe për ndjekësit e saj të shumtë.

Lua është prej kohësh në industrinë e menaxhimit të artistëve. Ai në vitin 2019 ishte ranguar në Billboard në mesin e top producentëve premtues që “lëvizin ujërat” e industrisë diskografike.

31848332 B2C0 4113 B446 6D221018D638

18FE2F7F 6C2A 4C2D AEC1 0AAF021043BA

Të ngjashme