Kryefjala Logo

Mjaftoi një video dhe Ylli Limani preku zemrat e të gjithëve

11 Gusht, 2022 | 4:15 pm

Ylli Limani është një këngëtar mjaft i dashur dhe i pëlqyer nga publiku si të mëdhenj edhe të vegjël. Por veç muzikës duket se vetë ai paska një tjetër pikë të dobët.

Bëhet fjalë pikërisht për bebat. Ylli ka publikuar një video teksa mban në gjoks një video teksa luan me një bebe e kaq mjafton për të rrëmbyer zemrat e të gjithëve. Ai luan e këndon me vogëlushen.

Yllin kështu nuk e kishim parë kurrë më parë por duket se i shkon shumë një beb kështu që le ta presim.

Të ngjashme