Kryefjala Logo

Mirmbrëma vetëm për Beatriks Ramosaj. Bloggeri dhe këngetarja takohen në skenë.

27 Maj, 2022 | 11:00 pm

Mbrëmjen e sotme blogeri Olti Curri ka qenë i ftuar në “Netët e klipit shqiptar, ku ka dhënë çmimin e fabulës për Elita 5 dhe më pas është ngjitur në skenë për të dhënë çmimin e publikut Beatrix.

“Mirëmbrëma vetëm Beatrix Ramosaj- ka thënë Olti ndërkohë që është dëgjuar Alban Ramosaj i cili thotë: po mua?

“Me ty jemi në sherr po merren juristët”- ka përfunduar Olti. Rikujtojmë se një debat virtual ndodhi mes Oltit dhe Alban Ramosaj pas imitimit që i bëri aktori Elios Shuli pas pjesëmarrjes së Ronelës në Eurovizion, të cilën Albani e mori shumë personale.

Por duket se çdo gjë ka qenë në formën e shakasë. Ndërkohë në momentin e çmimit Olti ka shkaktuara të qeshura duke i kërkuar Trixës tre emra dhe tre arsye

6EAA067C DC48 4FFE B785 1BEC3381690A

Të ngjashme