Kryefjala Logo

Mirëmengjes vetëm Dafinës dhe Kidës…

1 vit më parë

Ju kishim bërë me dije se Dafina Zeqirin dhe Kidën do t’i shihnim së shpejti në një duet. Dhe mesa duket pritja mori fund pasi këngëtaret do të sjellin së shpejti bashkëpunimin e tyre të parë.

Ka qenë Duffy ajo që ka publikuar foton e parë të klipit që mesa duket do të jetë shumë provokues, ashtu siç Dafina sjellë gjithnjë.

804808C8 287F 483D A7E1 9B5F73E17C94

Këngëtarët gjatë sezonit veror janë në garë me njëri-tjetrin prandaj dhe muajt në vijim do të jenë plot me bashkëpunime e këngë të reja. Krahas muzikës të dyja këngëtaret janë duke eksperimetuar në fushën e modës, Kida është duke punuar për linjën e saj të parë të veshjeve ndërsa Dafina ka hedhur në treg një koleksion xhinsesh.

Të ngjashme