Kryefjala Logo

Mirë juria, po publiku si i komentoi finalistët dhe fituesit e “Dancing with the stars Albania”?

2 Janar, 2023 | 3:57 pm

Finalja e “Dancing with the Stars” është pritur me padurim, për të shpallur fituesin. Finalistët ishin; Megi Pojani, Elhaida Dani, Ardit Çuni dhe Sara Hoxha, ku fituese u shpall kjo e fundit. Ama si çdo konkurs edhe ky u shoqërua me polemika e diskutime.

Megi Pojani ishte ndër personazhet që arriti të bënte show nga fillimi në fund. Elhaida rrëmbeu dashurinë e Ledianit, Arditi shprehu talentin e tij e ndërsa Sara arriti të rrëmbente kupën për të mos u njohur vetëm si: partnerja e Ledrit.

Por sigurisht siç ka komente pozitive ka edhe nga ato negativet, duke treguar se njerëzit nuk kënaqen asnjëherë me asgjë.

E9D3CA26 B4DE 4499 ABD1 3069D2068DD5

C78A2BD8 85FF 4AEE B759 258A1373AF87

2067B7E6 D59B 4022 9B13 72A1BAE8EF1D

1FCF97A7 8632 46D4 BDF0 7ACBA8152574

01F3F2FF 2A8A 40A2 A01D E5AB85D776B1

09236E4D 1FF9 406B A454 67998F3AFB92

9B7AE586 7495 4078 8B5C 61F1080737C1

Të ngjashme