Mimoza Ahmeti rrëfen për herë të parë historinë e dashurisë: Ai është i sëmurë…

3 muaj më parë

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Goca dhe Gra” ka qenë e ftuar Mimoza Ahmeti. Për herë të parë ajo rrëfeu historinë e dashurisë. Prej disa vitesh bashkëjeton me partnerine s aj të huaj,ndonse ai tani më është I sëmurë Moza vazhdon të kujdeset për të.

Një gjest mjaft human, ku sic tregon Mimoza shpeshherë ai është larguar nga shtëpia, por është rikthyer sërish. Por a është kjo vetëm dashuri? Në fakt për të nuk është vetëm e tillë, ndonse ajo tashmë ka zgjedhur të bëjë këtë jetë, në dukje paksa anormale.

Për më tepër ndiqni intervistën e plotë:

Të ngjashme