Miku i ngushte sulmon Ilir Shaqirin. Modeli Oni Pustina komenton.

7 muaj më parë

Ju patem thene ne fillimet e Big Brother Vip se mes Iliri Shaqirit dhe Kledi Kadiut gjerat nuk shkonin dhe aq mire prej konkurences artistike dhe kafshaten qe Iliri nuk kaperdiu dot kur Maria De Filippi zgjodhi Kledin si te preferuarin e saj.

Ju nuk na besuat,por ne si dashamires te se vertetes lakuriqe ju vertetojme sot edhe njehere fjalet qe pak jave me pare ju komunikuam.

Oni Pustina eshte nje tjeter shqiptar i njohur ne Itali dhe ka qene prane Maria De Filippit per shume kohe.Pervec se ka qene i martuar me nje nga balerinat e saj historike ne “Amici”,Ambeta Toromanin,Oni ka qene edhe postier per disa sezone ne emisionin tjeter te Marias “C’e posta per te”

Ndaj kur ai le nje koment si ky me poshte duhet besuar sepse i ka pare dhe degjuar vete te gjitha duke qene se ka jetuar ne te njejten ‘vorbull’

“Ka nje jete qe jeton nen hijen e Kledi Kadiut,”mikut” te tij me te ngushte!Ka nje jete qe xhelozon per cdo shqiptar te realizuar ne shtetin fqinj,Leoni,Tare,Klajsi e te tjere.Ka nje jete qe perpiqet me cdo menyre dhe intrige qe te jete sado pak ne nivelin e tyre duke minimizuar arritjet e tyre dhe duke u perpjekur madje edhe tju zer vendin me menyren e tij ortodokse.Prandaj une vertet shpresoj qe Shaqiri ta fitoj BBV,qe me ne fund edhe ai te ndjehet i realizuar e te mos vuaj me suksesin e miqve apo ish miqve te tij ne Itali,e mbi te gjitha mos te mos sillet me si burre me gjak gruaje!forca Shaqir!

Dhe gjejeni pak ku ka komentuar Pustina:

Po,pikerisht ne faqen zyrtare te Big Brother Vip qe ta dije gjithe bota ku ka Shqiptar.

 

 

Të ngjashme