Kryefjala Logo

Mikela Pupa prezanton për herë të parë të dashurin

18 Nëntor, 2023 | 1:34 pm

Ish-banorja e ‘Big Brother Vip’ Mikela Pupa na ka prezantuar për herë të parë me të dashurin e saj nëpërmjet një postimi në Insta Story.

Dyshja e dashuruar kanë nisur bashkëjetesën dhe vetë Mikela ka bërë me dije se djali që i ka rrëmbyer zemrën nuk është personazh publik por që i përket fushës së artit. Së fundmi fansat i kanë kërkuar me ngulm një foto të tyre dhe Mikela e ka publikut

“Nuk bëjmë foto kopertinash por kemi gjithmonë momente të tilla”, shkruan ajo bashkangjitur videos së postuar, duke zbuluar për herë të parë identitetin e të dashurit të saj.

764C7B38 AEBC 4BA2 9590 B174DC9B5E11

Të ngjashme