Thursday, October 28, 2021

Latest Posts

Mevlani largohet nga studio: Ikni te dyja se me çmendet

Mevlani Antonela dhe Lediana jane bere nje trekendesh mjaft problematik ne Perputhen.
Diten e sotme Antonela ka vendosur te heqe dore nga Mevlani duke u shprehur qe mungojne disa gjera tek ai qe ajo kerkon tek nje mashkull.

Por kaq ka mjaftuar qe te tre te fillojne te qajne dhe te tregojne ndjenjat e tyre.

Sigurisht mes lotesh vazhdojne edhe debatet e kunjat e vajzave me njera tjetren, gjera qe kane bere Mevlanin te largohet nga studio. Shkak u be rrefimi i Ledianes qe ka takuar nene e Mevlanit dhe ka shkuar ne spital kur Mevlani ishte semure.

Pas kesaj deklarate Antonela ka thene mes lotesh qe e ka pyetur ne cilin spital ndodhet por ai nuk i ka treguar.

Kaq ka mjaftuar qe te tensionohet situata dhe Mevlani te largohet nga studio duke thene: Ikni te dyja me cmendet, zgjidhni djem te tjere ka plot.

Por ai eshte rikthyer serish pasi eshte qetesuar.

 

Latest Posts

Don't Miss