Kryefjala Logo

Mes Xhemi Shehut, Fjoralba Ponarit dhe Eneda Tarifës, ja kë zgjedh Salsano Rrapi si të preferuar.

5 Korrik, 2022 | 11:24 am

Xhemi shehu, Eneda Tarifa dhe Fjoralba Ponari kanë qenë tre prezantueset e “Portokalli”, ndërkohë I vetmi që nuk është ndërruar është Salsano Rrapi. Duke qenë se ka ndërruar disa partnere, I ftuar në “E diell”, moderatoti është pyetur për të preferuarën e tij.

Salsano ka zgjedhur Xhemi Shehun duke u shprehur se është e preferuara e tij, ndonse Fjoralbën e do shumë dhe është partnere e mirë, Xhemi është dashuria e tij në prezantim.

Ndonse rikujtojmë se Xhemi dhe Salsano kanë qenë një dyshe televizive prej shumë vitesh.

Të ngjashme