Kryefjala Logo

Mes takimit me vëllezërit dhe nominimit, ja si vepron Andi Artani në BB VIP Kosova

2 Janar, 2023 | 10:36 pm

Mbrëmja e sotme e Big Brother VIP Kosova ka qenë e mbushur me plot me polemika. Pasi Andi i ka shpëtuar nominimit është përballur me një situatë emocionuese.

Vëllai i madh ka vendosur që në shtëpinë e BB VIP Kosova të futë vëllezërit e Andit, ama nëse ai vendos që ti takojë do të shkojë direkte në eleminim.

“Po more” ka thënë Andi dhe ka vrapuar drejt oborrit ku ka takuar vëllezërit mes lotësh.

Të ngjashme