Mes Monikes dhe Einxhel, ja kush shkon ne finale!

3 muaj më parë

Mbremjen e sotme fillimisht eshte zgjedhur Donaldi si finalist e lufta e ashper behej mes Monikes dhe Einxhel qe pas daljes se Arjoles.

Mes shume emocionesh ka qene pikerisht Einxhel e perzgjedhura si finalistja e katert.

Monika u duk tejet e merzitur qe i dha fund lojes, nje jave para finales. Tani zyrtarisht kater finalistet jane: Iliri, Beniada, Donaldi dhe Einxhel.

Të ngjashme