Mes Luana Vjollcës dhe Arbana Osmanit, ja kë zgjedh Arbër Bytyqi

9 muaj më parë

Arbër Bytyqi është një ndër grimierët më të njohur, të cilit I kanë besuar pamjen e tyre shumë prej personazheve shqiptarë. I ftuar në “Goca dhe Gra” në Top channel, ai është pyetur nga Fatma se cilën do të zgjidhte nga moderatoret Luana Vjollca dhe Arbana Osmani, duke qenë se ka bashkëpunuar me të dyja.

Një pyetje paksa e sikletshme për grimierin I cili është shprehur se Luanën e ka shoqe dhe me Arbanën pati një bashkëpunim mjaft të mirë, ndonse të dyja vajzat janë shumë të ndryshme nga njera tjetra.

I vënë para një zgjedhje se cila e frymëzon më shumë, ai ka thënë: Dafina Zeqiri.

Përgjigje që ka shkaktuar mjaft të qeshura!

 

Të ngjashme