Saturday, October 23, 2021

Latest Posts

Mes Hysenit dhe Alvises nuk jane gjerat sic duken, ja detaji qe i nxorri zbuluar!

Hyseni dhe Alvisa jane prezantuar si dy ish te dashur qe zihen gjate gjithe kohes ne program. Por mesa duket tashme po perflitet se ata vazhdojne te jene cift.

Se fundmi ne rrjet po qarkullon nje foto qe tregon se Hyseni dhe Alvisa mbajne ne dore te njejten ore, tani ose e kane njelloj nje dhurate nga lidhja ose Alvisa ka oren e Hysenit.

Gjithesesi cdo dite po dalin detaje qe i nxjerrin zbuluar.

Latest Posts

Don't Miss