Kryefjala Logo

Mes gjithë urimeve të orës 12:00, në ditëlindjen e Olsi Bylykut mungoi urimi i Eglit!

8 muaj më parë

Prej kohësh po përflitet se Ols Bylyku dhe Egli Tako i kanë dhënë fund marrëdhënies të tyre. Ndonse dyshja nuk kanë folur, fillimisht ishin fotot e fshira nga rrjetet sociale ato që nisën aludimet.

Ditën e sotme Olsi feston 25 vjetorin e lindjes e sigurisht sapo ora shkoj 12:00 miqtë e tij bënë urimet publike. Por na bëri përshtypje që nuk pati një urim nga Egli. Ndonse supozohet se siç e do zakoni, urimi i Eglit duhet të ishte ndër të parët.

Gjithësesi, ditë e gjatë përpara, le të presim para se të vulosim ndarjen e vërtetë!

Të ngjashme