Kryefjala Logo

Meriton Mjekiqi nuk humb kohë, flirton me Heidin!

14 Janar, 2024 | 12:56 pm

Mjaftonin vetëm pak orë nga nisja e Big Brother VIP 3 në Top Channel mbrëmjen e djeshme që të nisnin pëlqimet e para.

Dhe duket se i pari që ka nisur të flirtojë është gazetari kosovar Meriton Mjekiqi.

“Grepat“ ky i fundit i ka hedhur për Heidin me të cilën ka shkëmbyer disa batuta, duke përdorur në një farë mënyre edhe Jul Dedën.

“Shi ça të gjujtme i bën, duke i fol për mua, e shifni apo jo, gjuan këtë nëpërmjet meje,“ ka thënë Juli.

“Po jo more, unë po i them po të ishte 28 vjec,” thotë Meritoni.

“Po unë i thashë shih andej nga Lisi se mosha atij i pëlqejnë kësaj,” ia ktheu Juli.

Të ngjashme