Wednesday, December 8, 2021

Latest Posts

Nga opinionisite ne banore! Meridiani dhe Antonela e Perputhen behen pjese e shtepise se BB VIP

Pak dite me pare ne media u perfol se Meridian Ramcaj dhe Antonela Berisha do te beheshin pjese e Big Brother VIP.

Ndonse sot ata u prezantuan si opinionist ne fakt jo. Ata ngacmuan banoret nga jashte e ngriten polemika. Tani me Arbana lajmeroi qe ata jane banoret me te rinj te BB VIP.

E pra ku ka ze s’eshte pa gje!

Latest Posts

Don't Miss