Kryefjala Logo

Mëngjesi romantik i Yll Limanit…

23 Korrik, 2022 | 6:18 pm

Yll Limani ka shumë nevojë të pushojë, për shkak të lodhjes dhe ngarkesës në punë. Por gjërat s’janë ashtu siç ai i kishte menduar. Ju do thoni pse?!

Në hotelin ku ai po pushon po bëhen punime… Për më shumë ju duhet të shihni videon e këngëtarit që në fakt është edhe për të qeshur edhe për të qarë.

Megjithatë Ylli është duke e shijuar suksesin e këngës “Tonat” e cila bëri bashkë me reperin Ledri Vula, e cila duket se është pëlqyer menjëherë nga publiku.

4B0BD5C1 1C83 4514 A5B1 FE2A81EC5FC7

Të ngjashme