Kryefjala Logo

Mëngjesi për Dafinën dhe Kreshnikun filloi me një video nga shtrati!

3 muaj më parë

Prej muajsh, këngëtarja Dafina Zeqiri po shijon romancën me biznesmenin nga Kosova Kreshnik Gjergji. Ku nuk mungojnë as postimet e tyre të shpeshta në rrjetet socuale.

Së fundmi, Kreshniku ka zbuluar një moment nga shtrati me artisten, ku kjo e fundit hidhet në krevat e gëzon si fëmijë.

“07:30! Fmija i përgazt”, shkruan Kreshniku mbi video.

Të ngjashme