Kryefjala Logo

Mëngjesi Elvanës nisi ndryshe dhe ajo se priste…

9 Shtator, 2023 | 10:36 am

Mëngjesi i Elvana Gjatës ka nisur ndryshe nga ditët e tjera. Këngëtarja ka postuar disa foto me një buqetë lulesh të cilat ja ka dërguar një nga miqtë e saj më të mirë, Ermal Mamaqi. “Për yllin e filmit”, është dedikimi që Mamaqi i ka bërë Elvanës. Të dy artistët kanë nisur xhirimet e filmit “Dy gisht mjaltë 2”, që priret të dalë në vitin 2024. Elvana ka patur gjithashtu edhe një sezon të ngjeshur me koncerte.

 

IMG 6752 IMG 6749

Të ngjashme