Menaxheri i VIP-ve habit Fjorentinen, i dhuron nje organ gjenital

2 vite më parë

Menaxheri i VIP-ave Xhani Demika i ka bere dhurate Fjorentines nje organ gjenital. Pikerisht dhurata e duhur per ditelindje.

Fytyra e Fjorentines kur ka hapur dhuraten ishte epike, ajo jo vetem qe nuk e priste por ka qeshur me te madhe.

Fjorentina dhe Xhani kane nje miqesi prej disa vitesh me njeri tjetrin dhe shpeshhere postojne video ose foto mjaft argetuese qe behen virale ne rrjet. Por dhurata e ditelindjes nuk duhet humbur:

Të ngjashme