Melisa largohet nga Perputhen! A eshte Andi shkaktari?

2 vite më parë

Melisa eshte perfolur prej kohesh per nje marredhenie me Andin per te cilen ajo e ka mohuar automatikisht. Vec kesaj Melisa ka thene se ne Prime do te sqaronte cdo gje dhe do te merrte nje vendim.

Tashme duket se ka ardhur momenti i Melises. Ajo i ka thene produksionit qe kerkon te largohet

”U be disa jave qe sic kam sulmuar une ketu, jo per te bere keq por pa vetdije. Une keto javet e fundit me akuzat e fundit nuk jam ndjer mire. Erdhi momenti qe nuk mbaj dot me! Jane shume arsyeja por kryesorja eshte qe kam presion psikologjik.”-ka thene Melisa.

Shkaku kryesor sipas Melises jane vetem sulmet nga djemte dhe vajzat e Perputhen ska lidhje as me publikun as me thashethemet.

Ne anen tjeter Arjani u shpreh se do donte qe thashethemet ne lidhje me Andin te ishin te verteta dhe se Melisa nuk pelqen asnje nga njerezit aty.

Me tej Melisa tregoi se me Atdheun ka patur nje terheqje fizike por gjithesesi mbetet me aq dhe nuk e shikon si mashkullin e jetes.

 

Të ngjashme