Kryefjala Logo

Melinda përfshihet në një skenë të pakëndshme në koncert, ndërhyn sigurimi!

28 Mars, 2022 | 2:59 pm

Mbrëmjen e djeshme, Melinda Ademi ka qenë e ftuar në një concert në Vienë, të Austrisë. Ajo është afruar me publikun duke u dhyënë dorën, por një gjë e pakëndshme I ka ndodhur.

Disa prej tyre nuk I lëshonin duart duke e tërhequr rreth vetes. Menjëherë ka ndërhyrë sigurimi dhe Melinda e ka kaluar me mjaft sportivitet.

Ndonse të tilla raste ndodhin shpesh me artistët dhe fansat e tyre jo vetëm në koncerte por edhe në rrugë. Madje nuk është e bërë me dashakeqësi por dhe dashuria e madhe krijon situate të tilla. Ndonse video e publikuar është fshirë më pas.

Të ngjashme