Kryefjala Logo

Melinda Ademi konfirmon dashurinë?! Reperja fotografohet në dasmën e kunatës…

14 Shtator, 2023 | 12:49 pm

Prej disa kohësh, në media ka qarkulluar lajmi se këngëtarja Melinda Ademi ka nisur një histori dashurie me menaxherin e saj, Granit Muhaxheri. Edhe pse asnjëri nuk ka reaguar mbi këto thashetheme, Melinda është parë shpesh në prani të Granitit, edhe përtej koncerteve dhe studios muzikore. Madje Graniti ka pasur një gëzim famijar. Motra e tij, Rita është martuar dhe gjejeni kush ka qenë e pranishme në dasmë? Vet Melinda! Mediat raportojnë se këngëtarja është parë shumë e afërt me nusen madje edhe me familjarët e Granitit.

IMG 6996

 

Të ngjashme