Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

Meliku tregon se u kercenua nga i dashuri i Antonias, ajo le studion

“Për’puthen” ditën e sotme ka nisur me tensione e akuza dhe dy protagonistët ishin Meliku dhe Antonia. Meliku tha se ka marrë disa mesazhe kërcënuese në rrjetin social Instagram nga dikush që mund të jetë i dashuri i saj jashtë emisionit.

Unë mendoj se Antonia është e lidhur jashtë. Ai dinte çdo gjë për të, edhe për lulet që unë i dhashë, më tha të kem kujdes, me mori dhe në telefon”.-tha ai.

 

 

Këto akuza e acaruan së tepërmi Antonia, që më pas u largua nga studio:

Antonia: Ti djalë i dashur, e ke bërë skenarin në mendjen tënde, në trurin tënd. Ti nuk je burrë për mua!

Meliku: Ti nuk je femër për mua

Antonia: Ti nuk je burrë dhe turp të të vijë që i thua këto fjalë

Konkurrenteve në program iu dukën dyshuese këto mesazhe, nga një person me profil të vërtetë të “Instagram”, ndërsa opinionisti Arjan Konomi tha se edhe atij i vijnë shumë mesazhe kërcënuese dhe fjalë që nuk duhen marrë shumë për bazë.

Latest Posts

Don't Miss