Kryefjala Logo

Megi Pojani rikthehet në ekran, ja ku do e shohim!

7 Shtator, 2022 | 11:01 pm

Show girl Megi Pojani di gjithmonë si të tërheq vëmendjen dhe mesa duket këtë sezon dëshiron të jetë sërish sfiduese.

Së fundmi produksioni i DWTS ka zbuluar se Megi do të jetë pjesë e kastit, ku madje e cilëson edhe si provokative. Pak por e sigurt që Megi do thyej skenën.

Janë zbuluar gjithashtu disa nga produksioni e disa nga Kryefjala.com si përshembull Irini Qirjako, Sara Hoxha, Alban Nimani. Epo suksese Megi.

5BB5DF17 55CE 40B4 A1AA D2367270A5AA

Të ngjashme