Kryefjala Logo

Megi Pojani e pranon që bën shopping tek “gabi”…

5 Maj, 2023 | 10:04 pm

Ok le ta pranojmë që të gjithë kemi kaluar të paktën njëherë më jetë nga tezgat e gabit. Të njëjtën gjë kanë bërë edhe personazhe të njohur publikë, por jo të gjithë kanë guximin ta pranojnë.

Megi Pojani jo vetëm e pranon po bën dhe video e foto teksa përpiqet që të gjejë diçka utilitare. Dhe mesa duket ka qëlluar me fat sepse një xhaketë ka arritur që ta gjejë dhe ta blejë.

“Megi tek dëngu”, shkruan moderatorja në Instagram dhe mijëra komente e pëlqime kanë vërshuar tek ky postim i saj.

IMG 1341 IMG 1340

Të ngjashme