Saturday, December 4, 2021

Latest Posts

“Me zemrën e Donaldit”, Si reagoi Bora pas komentit të Elita Rudit?

Elita Rudi ka qënë mbrëmë në “Përputhen Prime” si opinioniste.

Elita ka postuar një foto në Instagram, ku shihet teksa Bora i jep një puthje.

Duket se mes dy bukurosheve ka marrëdhënie shumë të mira.

E teksa ndan këtë foto, shkruan “Me zemrën e Donaldit”.

Ky koment i ka pëlqyer dhe Borës, e cila e ka ripostuar duke e shoqëruar me disa emoji.

Latest Posts

Don't Miss