Saturday, January 22, 2022

Latest Posts

Me të gjithë kunder,Beatrixit i del në krahë vetëm modelja e njohur

Puthjet dhe ledhatimet mes Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj kanë bërë çorap rrjetin.Në çdo video ku të dy shfaqen bashkë me njëri-tjetrin  komente nga më të ndryshmet ku shumica janë negative.

Ndërkohë që asnjë nga familja apo kushurirat e famshme të Trixit nuk kanë reaguar,ka qënë modelja e njohur Oriola Marashi ajo që del hapur për shoqen e saj

“Gjithmonë me ty, ëngjëlli im i bukur”, ka shkruar Oriola.

Latest Posts

Don't Miss