Kryefjala Logo

Me postimin e fundit Capital T na habiti fare…

5 Shtator, 2022 | 10:09 am

Nuk ka kaluar nga koha kur Capital T publikoi albumin e tij të 5-të “Heart Broken Kids”. Albumi i cili u publikua në muajin dhjetor të vitit që lamë pas, u pëlqye nga ndjekësit dhe fansat e tij.

Megjithatë reperi i njohur nuk e ka ndër mend të ndalet, pasi i është përveshur punës për publikimin e albumit të tij të gjashtë në karrierën e tij muzikore.

Këtë e lajm e ka bërë të ditur vetë Capital T nëpërmjet Instagramit të tij.

1F76AF5E 335B 4EC4 BE33 BAB6731FBE07

 

Të ngjashme