Me pare tha “nuk e njoh Dagz”, tani babi i Einxhel nderron pllake: Gjete dashurine!

3 muaj më parë

Diten e sotme i ftuar ne Shqiperia Live babi i Einxhel eshte pyetur nese ka takuar Dagzin dhe ai eshte pergjigjur se nuk e njeh e madje le ta takoj Einxhel c’pune ka ai.

Nderkohe gjate takimit me Einxhel ne BB VIP ai eshte shprehur i lumtur qe gjeti dashurine dhe ajo eshte ne finale per veten e per dashurine e saj.

Reagim i Dagz ka qene i cuditshem, i cili nuk e ka kuptuar se cfare po ndodh.

 

Të ngjashme