Kryefjala Logo

Me një gur godet dy zogj. Olti Curri ngatërron Beniadën me Megi Pojanin

3 Qershor, 2022 | 4:19 pm

Ditën e sotme Beniada feston ditën e saj të lindjes dhe nuk kanë munguar urimet as nga kolegët e miqtë. Një që na bëri përshtypje ishte pikërisht urimi i Olti Currit.

Ai ka publikuar një foto me Megi Pojanin dhe uron Beniadën. E ndërkohë Beniada gjithë ëmbëlsi i ka kthyer përgjigje. Olti e ka publikuar duke shkruajtur: “Jam i sigurt që nuk e ka parë foton fare”.

Ndërkohë ky postim vjen pas gjithë aludimeve se ka patur një ngërç mes Megit dhe Beniadës, gjë për të cilën Megi e mohoi absolutisht.

AD966036 147F 44D0 810A 58A551A4D6B5

Të ngjashme