Kryefjala Logo

Më në fund, Getinjo e pranon: Jemi të dashur!

6 Janar, 2023 | 10:27 pm

Pas debateve me Getin dhe Vivin eshte dhene nje klip ku Geti ka thene:
“S’kam qejf te kem prekje puthje ledhatime me ate person.”

Por sot, pasi jane pajtuar Geti ka nderruar mendim duke thene: “Ne ate moment jam ndjer ashtu, ka pasur disa fjale qe ma kane thyer te miren, s’kam aktruar aty. Por duke u pare gjate dites nuk kisha unat, doja te afrohesha por s’me linte mendja qr kisha thene jo. Por vendosa mos pengoj veten e folem mbreme edhe me bindi qe eshte e mire.”

Por kjo teme ka hapur debat tek banoret teksa Stresi ka thene:

“Vivi eshte si top futbolli ne kete lidhje, here ne krevat dopio here ne krevat tek. Jam skandalizuar. Mendoj qe ndoshta Vivi s’po e gjen dot vetveten as me Getin as ne loje. Me vjen keq si e trajton ti veten se Geti eshte mashkull.”- ka thene Stresi.

Ndonse Geti ka thene se respekton mendimin e secilit ne shtepi, se nuk jane ne rruge te mbrojne te dashuren.

“Ndonse eshte nderprere qe Geti e quajti per here te pare te dashur. Ne kemi qene skandaloz te dy ne veprimet tona, por besoj se kemi tregu maturi kundrejt njerzve qe pelqehen ndoshta e duhemi se di.”- ka thene Geti duke puthur, teksa dhe opinionisti Olti Curri ka dhene mendimin e tij!

“Kam dicka per te shtuar se Vivi eshte marre ne llafe te vogla se ska degjuar kete llaf te madh qe degjoj tani “jemi te dashur”, se deri tani Vivi s’kishte siguri, s’dinte cfare ishte.

Edhe mua me dukej Here si lidhje 13 vjecaresh her si 80 vjecaresh qe i bejne caj njeri tjetrit. Her pas here Vivi ti si cdo femer qe te pelqen partneri ben disa skena erotike ne sy te banoreve dhe s’ka asgje te keqe. E di qe te thahen buzet e shkon i njom te burimi Getit. Kur nuk permbahesh ne momente intime ne sy te banoreve e Geti nuk kursehet me ca tone te larta. Here pas here po e penalizon Getin pa dashje. Eshte shume e thjesht t’ja hedhim fajin Getit por tja hedhim kur ai te jete i mbushur ne faj. Ti je vajze e mire por edhe pak Mimoza Llastica. Mos harroni qe nuk jeni ne loje ciftesh, jeni ne nje loje te gjithe. Suluni ne fushe e beni gola vec e vec.”- ka thene opinionisti Olti Curri.

Të ngjashme