Kryefjala Logo

Me këtë puthje Blero konfirmon lidhjen e re…

30 Dhjetor, 2022 | 8:12 am

Pasi konfirmoi ndarjen nga ish bashkëshortja e tij, Afrona Dika Blero ka nisur një lidhje të re dashurie.Vetë artisti ka publikuar një foto duke u puthur me partneren e tij, fytyrën e së cilës e ka mbuluar me një emoji.

Vajza që i ka “rrëmbyer” zemrën këngëtarit është shqiptare, e cila jeton në Mynih të Gjermanisë dhe nuk ka të bëjë me botën e showbizit, prandaj Blero ka vendosur ta mbajë sekret identitetin e saj.

Burime për “Prive” konfirmuan gjithashtu se njohja e tyre ka nisur që në verën që lamë pas dhe mesa duket Blero është duke shijuar çdo sekondë me dashurinë e tij të re.

C8A5891C 270C 4482 82EA 6B14A9BA51FF

 

Të ngjashme