Me gjithë provokimet e mundshme Mozzik u dorëzua dhe pranoi që është beqar…

2 muaj më parë

Loredana ka bërë publike romancën me futbollistin e Borussia Dortmundit, Karim Adeyemi. Kjo lidhje e re  ka marrë vëmendjen e shumë personave madje edhe të ish-partnerit të Loredanës, Mozzik. Në klipin e ri “Forever Together” me Kidën, 27-vjeçari i bëri një ‘diss’ duke përmendur disa emra të vajzave, të cilat i kishte përfshirë në një këngë më parë reperja shqiptare.

E duke lënë pas këto ironi, jeni kuriozë të dini statusin e Mozzik? Ai na e ka treguar vetë, përmes një fotoje ku bën të ditur se është beqar.

“Baba beqar”– shkruan Mozzik përkah fotos, duke lënë të kuptojë se për momentin nuk ka njeri në krah.

IMG 4563

Të ngjashme