Kryefjala Logo

Me dy fotot e fundit Adrola na bëri pak lëmsh… Mos ndoshta së shpejti kemi dasmë?!…

4 muaj më parë

Adrola Dushi e ka bërë pak lëmsh rrjetin me një postim të fundit, në Instastory, ku shfaqet me një fustan të bardhë e të gjithëve na shkoi mendja tek e njëjta gjë.

Mos do të kemi dasmë në ‘horizont’? Modelja ka zgjedhur që postimit të mos i shtojë asnjë fjalë madje e asnjë ndonjë ikonë emoji, për të kuptuar se për çfarë bëhet fjalë.

Kjo foto mund të jetë edhe pjesë e ndonjë prej projekteve të saj të fundit, por nga ana tjetër nuk përjashtohet mundësia që Adrolën ta çojmë nuse në Kosovë. Dhe ju e dini se për cilin e kemi fjalën…

IMG 8090

IMG 8089

Të ngjashme