Kryefjala Logo

Më duket se sapo zbuluam të ftuarin e parë të binjakëve

2 vite më parë

Romeo dhe Donald Veshaj do të nisin të premten e ardhshme programin e tyre më të ri në Top Channel, “Më ler të flas”.

Dhe sigurisht që përgatitjet për këtë program që kanë filluar, madje në një nga STORYT e fundit të Romeos dhe Donaldit, shohim që kanë postuar foto nga ashensori i Top-Channel.

958C564F F210 40EA B993 4CEF218EE950
333CB059 C638 4BBC 8E56 3B4AE132E4A7

Por një pjesë e rëndësishme e një programi janë edhe të ftuarit VIP që do të bëhen pjesë e tij, prandaj dhe ne më duket se sapo zbuluam njërin prej tyre dhe ajo është FIFI.
Nëpërmjet një pyetësori të publikuar në Instagram fansat e pyesin Fifin nëse e ka takuar Donaldin dhe përgjigjen e saj e gjeni më poshtë:

D37A3C23 8520 47FC AAA5 7CBCA8F18604

E në fakt është më se e pritshme pjesëmarrja e këngëtares në këtë show pasi është mikeshë me vëllezërit Veshaj, shprehu hapur mbështetjen e saj për Donaldin kur ai ishte brenda shtëpisë së Big Brother dhe mbi të gjitha është një këngëtare shumë e kërkuar momentalisht në showbiz.

(P.S nuk e dimë pse fantazia jonë na çon edhe në faktin që i ftuar mund të jetë edhe Adisi dhe çifti mund të bëjnë rrëfimin e tyre të parë në media. Aaa edhe një gjë çuna nëse keni nevojë për skenaristë na thoni, se siç e patë jemi njësha në këtë drejtim 😜)

 

Të ngjashme