Me anë të këtyre fotove Yll Limani na konfirmoi që Dafina dhe Dj Geek janë bashkë…

6 muaj më parë

Yll Limani duket se është një nga miqtë më të mirë të Dafina Zeqirit dhe Dj Geek. E për të të hedhur poshtë thashethemet që dolën për çiftin këngëtari i njohur ka postuar dy foto ku tregon se Dafina dhe Dj Geek, punojnë bashkë dhe në këtë pikë s’ka asnjë problem mes tyre.

Pak ditë më parë në media qarkulluan lajmet se Dafina dhe Dj Geek nuk ishin më me njëri-tjetrin, për arsye se as në rrjetet sociale s’janë më “follow”.

Por mesa duket këngëtarët e kanë bërë këtë gjë me kast për të trazuar pak ujërat në showbiz, meqënëse me muzikën e tyre s’po ja dalin dot.

7C0192BD 73B5 41D8 BA14 4EB9984EE5F1 03D8977D 36D5 4EB5 AF0D 51F7B5E7085B

Të ngjashme