Mc Kresha goditet me çakmak mes performancës, e ndërpret i revoltuar

2 muaj më parë

Mbrëmjen e djeshme, gjatë një koncerti në Drenas, teksa po performonte në skenë, Kresha u godit me çakmak.

Ai kërkoi menjëherë ndërprerjen e performancës dhe u shpreh i revoltuar:

“Nëse doni t’i tregoni artistit dashuri duke i gjuajtur me shkrepsë, faleminderit! Nëse mendoni se kemi ardhur për të kënduar për para, kemi ardhur përpara me ju kënduar. Faleminderit!”- tha ai dhe u largua menjëherë nga skena, së bashku me Lyrical Son.

Të ngjashme