Kryefjala Logo

Mc Kresha fotografohet me bashkëshorten, si asnjëherë më parë!

1 vit më parë

Ndonse pak vite më parë Mc Kresha u martua me Erzinën, ai vendosi ta mbajë jetën personale dhe familjare sa më diskrete. Madje foto të çiftit nuk kishim parë që prej dasmës së tyre.

Por së fundmi në rrjet po qarkullon një foto e Mc Kreshës duke puthur bashkëshorten, nga festivali ku kanë qenë pjesëmarrës në Zvicër. Nga dashuria e tyre kanë dy fëmijë edhe pse Kresha është shprehur I besdisur për të folur për jetën e tij personale.

Gjithësesi interesi për të parë familjen e tij është gjithmonë dhe më I madh.

F7FE22CD DC6D 4A9E 8ABF 89CE3F5EAE4F

Të ngjashme