Mc Kresha baba per here te dyte, zbulon gjinine e femijes!

7 muaj më parë

Se fundmi Mc Kresha ka zbuluar se eshte ne pritje te nje femije te dyte.
Ne D-night nga Dajana Shabani reperi ka zbuluar:

”Jemi në pritje të një djali tani së shpejti”

Kresha gjithmone ka qene skeptik dhe nuk eshte prononcuar per jeten e tij private, por ai ka vertetuar se eshte teje mase familjar.

Të ngjashme